Vyrábíme stroje a technologie do potravinářství

O firmě

Firma SVAM LITOMYŠL, spol.s r.o. již od svého založení v roce 1999 rozvíjí své aktivity v oblasti výroby a prodeje - stroje pro pekárny a cukrárny. Využíváme vlastní vývojové, konstrukční a servisní oddělení. Jsme přímo výrobci zařízení. Pružně reagujeme na požadavky zákazníka - individuálně upravovat, přizpůsobovat, vyvíjet nová zařízení. Nedílnou součástí služeb je kvalitní, spolehlivý, rychlý záruční i pozáruční servis. Vývoj, výrobu a servis potravinářských strojů zajišťují proškolení odborníci s dlouholetou praxí v oboru.

Vyrábíme a dodáváme stacionární a stolní fritézy na koblihy, plničky, nerezové dopravníky, jednoúčelové stroje, moučné hospodářství, kynárny, sila, čistící nádoby na plechy a formy. Dodáváme sila na mouku, moučné hospodářství, pneudopravu, spirálovou dopravu mouky, vážící systémy, tenzometrické vážení a dávkování komponent. Zabýváme se též zakázkovou výrobou příslušenství z nerezové oceli i potravinářského hliníku. Ve spolupráci s obchodními partnery dodáváme komplexní řešení strojního průmyslového vybavení pekařských a cukrářských provozů.

Neustále vyvíjíme a zdokonalujeme naše zařízení, na základě získaných praktických zkušeností.

Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webových stránek a k pochopení toho, jak fungují.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Quantcast
Povolit
Zakázat