Vyrábíme a dodáváme stroje a příslušenství pro pekaře a cukráře - pekařské fritézy, plničky koblih, moučné hospodářství, sila na mouku, dopravníky, kynárny, stroje na zakázku.

Zajišťujeme vývoj, výrobu, servis, technologickou podporu. Disponujeme vlastním konstrukčním a servisním oddělením.

Katalogový list SVAM (*.pdf)
Informace o firmě SVAM

VýrobaFirma SVAM LITOMYŠL, spol.s r.o. již od svého založení v roce 1999 rozvíjí své aktivity v oblasti výroby a prodeje - stroje  pro pekárny a cukrárny. Využíváme vlastní vývojové, konstrukční a servisní oddělení. Jsme přímo výrobci zařízení. Pružně reagujeme na požadavky zákazníka - individuálně upravovat, přizpůsobovat, vyvíjet nová zařízení. Nedílnou součástí služeb je kvalitní, spolehlivý, rychlý záruční i pozáruční servis. Vývoj, výrobu a servis potravinářských strojů zajišťují proškolení odborníci s dlouholetou praxí v oboru.

Vyrábíme a dodáváme stacionární a stolní fritézy koblih,  stroje na koblihy, plničky, nerezové dopravníky, pekařské dopravníky, dopravu těsta, boxové kynárny, čistící nádoby na plechy a formy. Dodáváme sila na mouku,  moučné hospodářství, pneudopravu, spirálovou dopravu mouky, vážící systémy, tenzometrické vážení a dávkování komponent. Zabýváme se též zakázkovou výrobou příslušenství z nerezové oceli i potravinářského hliníku.
Ve spolupráci s obchodními partnery dodáváme komplexní řešení strojního průmyslového vybavení pekařských a cukrářských provozů.

Neustále vyvíjíme a zdokonalujeme naše zařízení, na základě získaných praktických zkušeností.

Mouka SiloSilo
kynárnyDopravníky
Modulární dopravníkZakázková výroba

Fritézy na koblihy, stroje na koblihy, moučné hospodářství, moučné cesty, sila na mouku, pneumatická a spirálová přeprava mouky, tenzometrické vážení mouky, dopravníky na těsto, nerezové dopravníky, zakázková výroba z nerezi, jednoúčelové stroje. Návrh, výroba a servis strojů pro pekárny a cukrárny.

SVAM LITOMYŠL,spol. s r.o., webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM